دلم عجيب گرفته است.


سالی ديگر شده است و حالی دگر !


در انتظار چيزی هستم شايد!! .


اما آيا انتظار را جز رخوت و سکون معنايی دگر است؟!!


نمی دانم


لحظه هايم به هيچ معنايی تن در نمی دهند.


بادی روح فزا به لطافت نوازش های مادرانه، وزيدن گرفته است. جست و خيز خرگوش های کوچک در کنار رودی آرام که سايه های درختان بيد مجنون زيبايی و شوکتی دوچندان بدان بخشيده است، نگاه سنگينم را تحرکی می بخشند.


سر و صدای پر از هيجان مرغابی ها که گويی به بحثی جنجالی و دايمی نشسته اند با نوايی دل انگيز از شهرام ناظری « بار بيفکند شتر چون برسد به منزلی   بار دلست همچنان...» چشم اندازی شگرف و رويايی را پديد آورده اند.


در آنسوتر ساختمان های کم ارتفاع و نسبتا قديمی دانشگاه که يادآور دوران رشد و شکوفايی دانش و فرهنگ مغرب زمين است جلوه نموده اند. هر چند که گويی اين کاروان هم ره به جايی ديگر می برد.


لحظات سنگين اما رو به روشنی و زايش می گذرند.


بايد که سازی ديگر نواخت. بايد راهی ديگر شناخت، مسيری دلنشين اما وزين


شايد کوچه ای تنگ و تاريک، اما عاری از هر انگ و رنگ.


چرا که « جاده های پر زرق و برق، آدمی را از هدف باز می دارند»


    


 


 


 

/ 7 نظر / 6 بازدید
خیال تشنه

سلام گرامی دوست لحظات پر شور فرا می رسد، شاید نه همین لحظه. تصویرهای زیبایی در مطلبت بود. پایدار باشی

مينا

اگر هدف، واقعا هدف باشد از دست جاده های پر زرق و برق هم کاری ساخته نيست...اين موسيقی که تو وبلاگت هست خيلی خوبه..

امیر

آیدین عزیز، از آشنایی با تو و وبلاگت خوشحالم. از لطفت ساسگزارم و برایت آرزوی شادی و تندرستی دارم. با احترام، امیر

نی لبک

آيدين عزيز از لطفت ممنونم.شما هم در باره برخورد عام با انتقاد در جامعه ما بدرستی نظر داده ايد.چرا يهو غيبت ميزنه دوست عزيز؟خيلی جالبه !خواستم بگم که چرا در وبلاگت با خواننده ديالوگ نداری بعدش بلافصله يادم اومد که اسم وبلاگت مونولوگ هست...

امیر

آیدین عزیز، کامنت پر از مهرت را خواندم. سپاسگزار توجهت هستم. نکته ی جالبی را گوشزد کردی که با جان و دل می پذیرمش. در ضمن کلی تبریک برای وبلاگ قشنگت! شاد باشی،امیر

emam zamoon

ما دو خط نوشتیم وتوی وبلاگ گذاشتیم , گفتیم ببینیم چند نفر بادقت یک مطلب را می خوانند , اما مثل اینکه مفید واقع نشد ویا ما بغرنج نوشتیم ویا سوادمان کمتراز خوانندگان بود! ؛ که کمتر کسی حتی بخواهد اجازه کامنت دادن به خود دهد, وخلاصه کسی نگرفت ....دوست دارم بازم بگویم بخوانید ونظر بدهید . ونظری که آدرس وبلاگی هم داشته باشد. نه اینکه مثلِ مجرمها بیایید وکامنتی بگذارید وبعد هم جیم شوید .بی آدرس وخط ونشان .......پیروز باشید .

معصومه گله

سلام خوبي؟ وبت جالبه به منم سر بزن خوشحال ميشم موفق باشي